خط مشی کیفیت شركت مهندسين مشاور نقش بوستان گستر

خط مشی کیفیت

 مدیریت عامل شرکت مهندسین مشاور نقش بوستان گستر خط مشی سال ۱۳۹۵ را تهیه نموده و در اختیار پرسنل سازمان قرار داده است. این خط مشی با اهداف سازمان متناسب بوده و تعهد شرکت برای برآورده ساختن الزامات و بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت را شامل شده و در زمان های مقتضی مورد بازنگری قرار می گیرد . خط مشی کیفیت مهندسین مشاور نقش بوستان گستر به شرح زیر می باشد :
شرکت مهندسین مشاور نقش بوستان گستر در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه خدمات مشاوره ای، طراحی، اجراء و نظارت فنی و مدیریت طرح تأسیس گردید .
محدوده فعالیت های کنونی شرکت عبارتند از : ارائه خدمات مشاوره ای، طراحی، اجراء و نظارت فنی و مدیریت طرح در زمینه های سیستم اطلاعات جغرافیایی ، فناوری اطلاعات و خدمات کامیپوتری،ساماندهی و توانمند سازی بافتهای فرسوده و سکونتگاههای غیر رسمی ، مطالعات جغرافیایی و برنامه ریزی فضایی ، آمایش سرزمین ، مطالعات توسعه گردشگری ، مطالعات خدمات گردشگری، طرح های توجیه اقتصادی و سرمایه-گذاری، انجام فعالیت های خدماتی و فنی و بازرگانی و اقتصادی .
به منظور ارتقاء سطح مدیریت کیفیت شرکت ، ضمن تعهد به استانداردها و مقررات بین المللی و با هدف بهبود مستمر کیفیت و افزایش سطح رضایت کارفرمایان، استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO 9001: 2008 را به عنوان الگویی برای حرکت به سمت مدیریت فراگیر (TQM) در نظر گرفته است .


سرفصل های زیر به عنوان چارچوبی برای دستیابی به اهداف در سطح شرکت در نظر گرفته شده است :

به منظور تحقق آرمان های شرکت در دستیابی به اهداف یادشده و اجرای نظام ، همفکری ، همدلی و همکاری کلیه کارکنان شرکت از موثرترین عوامل موفقیت به عنوان چارچوب اهداف کیفیت مدنظر قرار دارد .


 

 

 
 
صفحه اصلی
درباره ما
فعالیت ها
تماس با ما
زمينه‌هاي فعالیت شرکت
گواهینامه صلاحيت خدمات مشاوره
گواهینامه صلاحیت موضوع ماده ۴
گواهینامه حرفه ای ارزیابی تأثیر اجتماعی
سیستم های کنترل پروژه
نظام فناوری و اطلاعات
چارت سازمانی شرکت
سیستم مدیریت کیفیت

تمامی حقوق این سامانه متعلق به شركت مهندسين مشاور نقش بوستان گستر می باشد.